O nas

Mantikora - zabójczo skuteczna agencja reklamowa

Mantikora – mityczna hybryda przedstawiana jako skrzydlaty lew z ogonem skorpiona. Tylko tak silny i niebezpieczny drapieżnik ma szansę przetrwać w trudnym środowisku reklamy i marketingu. Mantikora żywi się słabą konkurencją i brakiem pomysłu na biznes, oswojona i syta bywa bardzo łagodna i skora do współpracy. Zawsze gotowa by stać na straży kreacji i wizerunku. Ciągle pozostaje w ruchu, pełna zapału do pracy, która daje jej możliwość samorealizacji i nieustannego rozwoju. Dzięki hybrydowej budowie Mantikora składa się z doświadczonych w swojej dziedzinie specjalistów. Łączy pasję, doświadczenie, wiedzę, kreatywność oraz profesjonalizm. Dzięki tym cechom jest zabójczo skuteczna, pozwalając swoim klientom odnieść sukces w niebezpiecznym świecie bezwzględnej konkurencji.

Lubimy to co robimy

Praca w MANTIKORA studio graficzne to realizowanie naszych pasji, dlatego w każdy projekt maksymalnie się angażujemy. Zawsze z determinacją dążymy do doskonałości. Jesteśmy specjalistami, którzy nieustannie pogłębiają wiedzę i umiejętności w swojej branży, dzięki czemu możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie usługi na jak najwyższym poziomie. Przy każdym projekcie z entuzjazmem planujemy wszystkie elementy koncepcji, rozmawiamy, doradzamy i pomagamy. Współpracujemy z naszymi Klientami kompleksowo w wyniku czego efekt finalny jest kompletny i spójny. Tworzymy przemyślane, oparte o najnowsze trendy i niepowtarzalne projekty graficzne. Nie boimy się wyzwań. Zawsze staramy się wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenie, które traktujemy jako kolejne doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy

Zaczynamy projekt

Krótkie zasady współpracy z naszym studiem graficznym.

Start

Zaczynamy projektowanie, po wcześniejszej analizie. Często zadajemy pytania dotyczące Państwa firmy, jej charakteru i specyfiki. Zanim zaczniemy prace nad logo, czy stroną internetową zapoznajemy się z firmą, jej charakterem i obecną pozycją na rynku. 

Analiza

Analizujemy jej ofertę i najnowsze trendy panujące w danej branży. Staramy się zaprojektować serwis internetowy, logo czy inne materiały reklamowe, które idealnie dopasują się do charakteru Państwa firmy.

Wyróżnij się

Sprawiamy, że reklama firmowa wyróżni Państwa biznes na tle konkurencji, a propozycje graficzne będą unikatowe i nowoczesne.

Zbieramy materiały

Prace nad zleceniem zaczynamy od zebrania wszystkich materiałów niezbędnych do jego zaprojektowanie. Bardzo istotne są teksty i zdjęcia.

Treść ma znaczenie

Sama treść i opisy mają wielkie znaczenie. Zawsze powinny być czytelne i łatwo zapadać w pamięć. Zwracamy uwagę na wysoką jakość fotografii i innych grafik. Dla nas liczy się każdy element.

Projektowanie i projekt

Kiedy zostaną ustalone wszystkie szczegóły, wówczas zaczynamy projektowanie. Następnie trafią do Państwa propozycje layoutu strony www, logo czy inne prace graficzne.

Finał

Ostatnim etapem pozostają poprawki i projekt jest gotowy do realizacji. Zapewniamy kompleksową realizację: doradztwo, projekt i produkcję materiałów poligraficznych oraz wykonanie strony internetowej w raz z hostingiem i pozycjonowaniem.