Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych? SEO I SEM

Pozycjonowanie stron internetowych – to szereg wielu działań mających na celu uzyskanie przez daną witrynę internetową  jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania (np. w wyszukiwarce Google) dla wybranych słów kluczowych.  Jednym z podstawowych elementów pozycjonowania stron www jest optymalizacja witryny i jej treści pod kontem wytycznych Google, tak zwane SEO (ang. search engine optimization). Następnym elementem pozycjonowania powinno być pozyskanie wartościowych linków kierujących do pozycjonowanej strony, najlepiej z serwisów tematycznie związanych z pozycjonowanym zagadnieniem czy branżą.

Sam proces pozycjonowania to ciągłe i długotrwałe działania, zwiększające ranking strony w algorytmach Google, co przekłada się na wyświetlenie adresu strony na wyższych pozycjach dla coraz większej ilość fraz kluczowych. Działania tzw. pozycjonujące podzielić można na „on page”, czyli optymalizacja samej strony internetowej (SEO) – jest to między innymi poprawa jakości i kompresja kodu strony, przyspieszenie czasu ładowania, optymalizacja wielkości grafik na stronie i w końcu odpowiednia struktura treści zawierająca hierarchię tematyczną poruszanego tematu (H1, H2, H3…itd). Kolejnym elementem jest „off page” czyli działania wykonywane poza samą witryną internetową, zwane również SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych). Jest to szeroko rozumiany marketing internetowy, wykorzystujący wszelkiego rodzaju działania promujące stronę i zwiększające jej widoczność w internecie.

Analiza fraz kluczowych
Dogłębna analiza słów kluczowych to podstawowe działanie przed rozpoczęciem pozycjonowania! Prawidłowo wybrane frazy kluczowe powinny jasno określać ofertę produktów, usługi i tematykę danej strony.  Dobrze przeprowadzona analiza fraz kluczowych gwarantuje, że użytkownicy którzy pojawią się na naszej stronie będą tymi, którzy są zainteresowani jej treściami i ofertą którą prezentuje witryna. Kluczem do sukcesu jest to by  precyzyjnie określić słowa kluczowe dla każdej podstrony naszego serwisu, aby ruch użytkowników z wyszukiwarki był przekierowany dokładnie w miejsce które chcemy aby odwiedzili.

Pozycjonujemy firmy z całego kraju i zagranicy (UE). Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych i tworzeniem skutecznych kampanii marketingowych. Pochodzimy z Wielkopolski, a dokładniej z okolic Poznania pozycjonujemy strony dla firm z największych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec czy Toruń. Z wieloma klientami nigdy nie mieliśmy przyjemności się spotkać osobiście, pomimo tego współpracujemy z firmami z innych województw kontaktując się telefonicznie i za pomocą poczty e-mail. Profesjonalizm naszych działań, uczciwość i wiedza, budują duże zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci z którymi współpracujemy od ponad 11 lat!

Polecamy się

Gwarancja sukcesu w wyszukiwarce Google

Pozycjonujemy, tworzymy profesjonalne, nowoczesne i intuicyjne strony internetowe, które są dobrze zoptaymalizowane (SEO)

* Poznaj naszą ofertę na SEO – pozycjonowanie strony internetowej dla Twojej Firmy. Zapraszamy firmy z naszego regionu, z wielkopolski z okolic Kościana, Śremu, Czempinia, Mosiny, Kórnika, Leszna, Poznania, Obornik Wielkopolskich. Tagi: Pozycjonowanie Stron Internetowych Poznań, pozycjonowanie stron www Kościan, Tworzenie stron www, sklepów internetowych i pozycjonowanie Śrem, Strony internetowe Oborniki Wielkopolskie, Pozycjonowanie stron www Leszno, agencja interaktywna Poznań, projektowanie stron internetowych Śrem, pozycjonowanie stron internetowych Środa Wielkopolska, Tworzenie serwisów internetowych Wielkopolska, Agencja reklamowa Kościan, Strony www Poznań, sklep internetowy Wielkopolska, pozycjonowanie www Śrem, Kościan, Poznań, Leszno!