strony-www

Strony internetowe Oborniki Wielkopolskie

Tworzymy strony www dla klientów z Obornik Wielkopolskich i okolic

Oferta dla firm z Obornik Wielkopolskich

Nasza oferta na stworzenie Strony www dla firm z Obornik Wielkopolskich stanowi doskonałą promocję na lokalnym rynku!

Marketing internetowy dla firm i instytucji

MANTIKORA agencja interaktywna i reklamowa oferuje wsparcie w marketingu internetowym dla małych i średnich firm z Obornik Wielkopolskich i okolic w zakresie projektowania graficznego i nie tylko. Tworzymy strony www, portale i sklepy internetowe dla firm. Projektujemy logo, materiały reklamowe i pozycjonujemy serwisy internetowe. W szczególności wspieramy lokalnych przedsiębiorców i zapraszamy do współpracy z nami! Nasza oferta na Firmowy Serwis WWW, dotyczy stworzenia nowej www lub całkowitej przebudowy istniejącej już strony firmowej (*pod warunkiem, że jest wdrożona na systemie WordPress). Nie trać cennego czasu, wyprzedź globalną i lokalną konkurencję z Obornik Wielkopolskich, zaprezentuj w sieci swoje produkty tak by potencjalni klienci wybrali własnie Twoją ofertę!

Estetycznie i zgodne z obowiązującymi trendami opisane, graficznie ciekawe, przedstawione produkty czy usługi Twojej firmy to klucz do sprzedażowego sukcesu! *Warunek przebudowy strony na WordPress, oprogramowaniu na licencji Open Source, aktualizowany i wspierany przez programistów na całym świecie! Istnieje możliwość rozbudowy strony i e- Katalogu, aktualizowaniu i moderowaniu. Internetowy Katalog – zobacz naszą ofertę na e-Katalog. To nowoczesne, rozwijane i aktualizowane narzędzie, które zapewni Twoim Klientom, aktualną ofertę usług czy produktów!

Od ponad 11 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla firm z miasta Oborniki Wielkopolskie. Realizujemy zlecenia rzetelnie i profesjonalnie.  Naszą ofertę kierujemy głównie dla niedużych, często rodzinnych firm. Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych usług, nawet podczas realizacji firmowych stron internetowych o niewielkim budżecie, szczególnie dla nowo powstałych biznesów! Więcej o nas…

Zapraszamy codziennie od Pn-Pt od 9:00 do 16:00, Soboty od 10:00 do 13:00

Obecnie nasze biuro mieści się w Kościanie na ul. Jana Kasprowicza 25, w Obornikach istnieje możliwość spotkania (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 792 262 205 / Kamil Kondras lub 792 262 204 / Kinga Kondras, mailowy: studio@mantikora.pl)

Zapytaj o Stronę Internetową! zamów bezpłatną wycenę

Serwis i opieka!

Pomoc techniczna przy edycji strony, aktualizacje, monitoring strony www dla firm z Obornik Wielkopolskich i Wielkopolski

W skład pakietu „Opieka nad serwisem” wchodzi przede wszystkim: aktualizowanie WordPressa, motyw i wtyczki w WordPressie i jego kopię bezpieczeństwa. Wszystkim naszym klientom wdrażamy Certyfikat SSL!

data

Internetowy serwis na WordPress

Profesjonalne strony internetowe oparte o CMS WordPress. Specjalna oferta dla firm z Obornik Wielkopolskich. Proces projektu i wdrożenie panelu administracyjnego, opieka nad serwisem!

Firmowa strona internetowa jest najbardziej popularną i najczęściej wybieraną stroną przez naszych klientów. Nasza oferta na strony www doskonale wyeksponuje ofertę Twojej firmy, poprzez atrakcyjną prezentację usług i produktów. Firmowa strona internetowa może zawierać wiele dodatków: animacje, galerię, blog firmowy (SEO), formularz kontaktowy, zamówienia produktu czy usługi (prosta wersja), wersje językowe itp. Internetowy Serwis Firmowy może być rozbudowywana i co najważniejsze powinien spełniać określone założenia firmy i cele, takie jak pozyskiwanie nowych klientów i dobra komunikacja ze stałymi kontrahentami.

Zobacz cennik stron www

Firmowa strona internetowa w naszej ofercie zawiera:


 • Projekt graficzny stworzony tylko dla Państwa (autorski szablon),
 • Użyteczny serwis internetowy (UX), przyjazny i dostępny,
 • Responsywna strona www – dopasowuje się do urządzeń mobilnych, telefonów, tabletów,
 • System WordPress, który jest system na licencji open source, modernizowany i nieustannie aktualizowany,
 • Intuicyjny i bardzo prosty w edytowaniu treści na stronie panel CMS (do zarządzania serwisem),
 • Najnowsze i bezpieczne technologie, sprawdzone dodatki i wtyczki,
 • Bezpieczeństwo strony kopie zapasowe, certyfikaty SSL,
 • Wiele dodatkowych modułów: galerie, formularze, popupy, slidery, integracje z Facebookiem,
 • SEO: optymalizacja treści na stronie, grafik, słowa kluczowe, opisy dodatkowe,
 • *Opieka i wsparcie techniczne przez czas trwania naszej umowy hostingowej tylko dla klientów z naszym pakietem hostingowym!

Przykłady realizacji stron internetowych z Obornik Wielkopolskich i całej Wielkopolski

Dbamy o UX

 • Intuicyjność nawigacji na stronie www
 • Czytelność strony internetowej
 • Sposób prezentacji oferty i informacji
 • Wygoda korzystania ze strony
 • Merytoryczna zawartość treści do nagłówków

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie. Super oferta na (SEO) - pozycjonowanie stron internetowych Oborniki Wielkopolskie

Podstawą do pozycjonowania strony, sklepu internetowego jest profesjonalna, dobrze zaprojektowana (UI/UX) i zoptymalizowana strona www! Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to zbiór czynności, które mają na celu wypromowanie Twojej internetowej witryny tak, by wyszukiwarka Google uznała Twoją stronę www za wartościową i by umieściła serwis wysoko w wynikach wyszukiwania! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak pozycjonujemy strony i zapoznać się z naszą ofertą, kliknij tutaj!